Pokud se váš pejsek nebo vaše kočička dostanou na konec své životní cesty a jejich další setrvání s námi lidmi by mělo být vykoupeno jejich bolestí a utrpením, nastává pro nás, majitele, ten nejtěžší úkol – rozhodnout správně a včas o ukončení trápení a možnosti nechat svého milovaného chlupáčka odejít v klidu, bezbolestně a v prostředí, které důvěrně zná a kde se cítí v bezpečí. S tímto velmi nelehkým a smutným rozhodnutím vám můžeme pomoci. Pomoci odborným a nezávislým posouzením stavu zvířátka a v případě, kdy jeho podmínky k dalšímu životu by byly nedůstojné, můžeme Vašeho pejska, kočičku nebo i jiné zvířátko uspat u vás doma. Vše probíhá v naprostém klidu, pomalu a především bez stresu pro vašeho mazlíčka, protože nás nebere jako lékaře, ale jako návštěvu a do posledních chvil zůstává klidným a spokojeným. Všichni z našeho týmu máme doma svoje psí a kočičí miláčky a bohužel i my jsme prošli tímto pro páníčky velmi těžkým obdobím, kdy jsme se museli rozhodnout a nechat naši lásku odejít tam, kde jsou už všechna zvířátka šťastná ….

Tuto sllužbu zajišťujeme NONSTOP, 24 hodin denně 7 dní v týdnu… můžete zavolat opravdu kdykoli. Naše posádka bude u vašeho zvířátka v co nejkratším čase nebo dle domluvy na určitý termín podle vašeho přání. Používáme nejmodernější anestetika bez vedlejších negativních účinků.
Uspání (eutanasie) je opravdu uspání v pravém slova smyslu. Jedná se o anestezii, stejnou, jako když jde zvířátko například na operaci. V úvodu zvířátko v klidu usne a když nic nevnímá, prohloubí se narkoza předávkováním anestetik do zástavy životních funkcí. O tom ale už zvířátko neví.
Dále také poskytujeme pietní služby pietnisluzby.cz